American native speaker with TESOL Certification and 10+ years of experience in Wroclaw. 1st lesson is always free. Tell me your language goals and let's achieve them together!

Qualifications
TESOL
Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)

Hey!

I'm Dan, an American who has lived and taught English in Wroclaw for over 10 years. I've taught students of all ages and levels: from 6 to 60, complete beginners to advanced learners (A1-C2.) I've helped my students prepare for FCE, CAE, and IELTS exams; I've taught business English to individuals and groups at companies all over Wroclaw; 1-on-1 general English lessons to all kinds of people, and I was even an instructor at Wyższa Szkoła Filologiczna.

My approach to English teaching is simple:

1.) Identify the student's language level
2.) Identify the student's language goal(s)
3.) Make a plan to achieve the goal(s) together
4.) HAVE FUN while learning the language!

I customize the lesson to meet your needs and improve the things you want to improve - no matter what you want to do with English, I can help you do it!

Don't just take my word for it - read what some of my past students have to say about me:

--------------------------------------------------

“Zdecydowanie polecam Dana jako nauczyciela! Ma doskonaly kontakt ze swoimi studentami, praca z nim jest przyjemna i nie stresujaca, a przy tym bardzo efektywna! Dba indywidualnie o każdego studenta, poprawia bledy, pomaga w ich zrozumieniu, cierpliwie wszystko tlumaczy, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru! jezeli naprawde chcesz sie nauczyc angielskiego, zglos sie do niego!” - Ola

“Dan jest świetnym nauczycielem i dobrym kolegą. Potrafi z zaciekawieniem prowadzić zajęcia i dba o to aby każdy ze studentów zrozumiał i zapamiętał nowe zwroty i słówka. Jego dokładny i jednoczesnie zabawny sposób prowadzenia zajęć powoduje że z przyjemnością się w nich uczestniczy i z chęcią przychodzi się na następne.” - Bartek

“Kiedy rozpoczęłam naukę języka angielskiego, moja znajomość tego języka była minimalna.
W poprzedniej szkole językowej miałam wielu nauczycieli, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że mój dzisiejszy poziom zawdzięczam Danowi.
Dan był jednym z moich ulubionych nauczycieli. Jest sympatyczny, przezabawny i bardzo dobrze tłumaczy nieznając przy tym języka polskiego. Zawsze chętny do pomocy, mówi w jasny i zrozumiały sposób oraz idealnie dostosowuje się do poziomu ucznia. A co najważniejsze, ma profesjolalne podejście do swojej pracy.
Jest towarzyski i komunikatywny, dzięki czemu szybko można się z nim zaprzyjaźnić i poczuć swobodnie na zająciech. Dan ma świetny kontakt z uczniami. Na jego zajęciach zawsze jest wspaniała atmosfera. Czyni naukę języka angielskiego łatwą i przyjemną. Widać, że nauczanie jest tym co naprawdę lubi.
To była dla mnie ogromna przyjemność móc uczyć się z nim. ” - Dorota

--------------------------------------------------

I can't wait to hear from you - send me a message and let's get started!


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map