Friendly, Patient, Supportive, Motivating, Experienced, Qualified Native Speaker For All Ages.

Qualifications
TESOL
TEFL/TESL
Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)

Hello :-) My name is Danny. I am a freelance English Native Speaker from Australia. Do you need some help with English? If you do, then please feel free to contact me directly for an online conversation lesson. I offer friendly 30, 45 & 60-minute online conversations to help you improve your English with confidence. And now, I will be able to issue an invoice for the lesson through the company I am currently working for in Poland. I am also available to help your children with their English school lessons and conversations too. And if you are planning to travel to Australia for work, I can help you prepare with ease all the things you want to know about Australia before arriving. I look forward to meeting you and our English conversation lesson. Wishing you all a wonderful day! **************************************************************************************************************. MY BACKGROUND:

-----

Having grown up as a student boarder with the achievement of an Overall Student Scholarship at 13 in a highly disciplined, prestigious boarding school in Australia from the age of twelve till the end of Secondary School Graduation, have taught and given me many traits like Confidence, Discipline, Leadership, and a Team Player, all of which I still strongly hold on to till this day. After graduating with a B.A. in Art at the Curtin University of Technology in Western Australia, I decided to travel and work as an English Teacher and a photographer. During my travels, I tutored students for the IELTS examination, taught Elementary and Intermediate English levels in Thailand. At the same time, I was also developing my skills in fashion photography as I was living with international models. Upon returning to Australia, I started working as a Fashion, Commercial, Corporate, and Advertising Photographer where I had to use my creative skills, knowledge, and understanding of global trends, as I worked over the years with some high-performance clients including the largest building & construction company in Australia to achieve their marketing and branding success. Years later, I was surprised to be contacted by EF International Language School in Western Australia, to participate and manage two of their international students who were interested in photography, where each student had to undertake one hundred and fifty hours in English at my photography studio as part of their English Internship Program. And now having completed my TEFL-TESOL Course with Grade A, I look forward to further applying and expanding my teaching experience in Warsaw, Poland. **************************************************************************************************************. PROFESSIONAL BACKGROUND:

-----

Artist

Commercial Fashion Photographer

**************************************************************************************************************. HOBBIES & INTERESTS:

-----

Bike Rides, Beaches, Parks, Exercising, Travelling, Reading, Writing, Cooking, Self Development, Design, Philosophy, Art

************************************************************************************************************** PAST / CURRENTLY TEACHING:

-----

Edulang, Warsaw

James Cook Languages, Warsaw

Private Students from 10 yrs old - Adult (including Business English + preparation for Job Interviews, Matura & IELTS examination) **************************************************************************************************************. TESTIMONIALS / REVIEWS:

-----

* Od dawna chciałem czuć się bardziej komfortowo z językiem angielskim. Uważam, że po opanowaniu podstaw języka, najlepszą opcją na dalszy rozwój jest native speaker. Lekcje z Danny'm umożliwiły mi otwarcie się na praktyczną naukę poprzez konwersacje. Danny jest świetnym nauczycielem, który potrafi dostosować się do wymagań ucznia. Wszystko co mówi jest pełne z pasji i zaangażowania. Mocno angażuje się w budowanie relacji. Podoba mi się duże doświadczenie tutora jeśli chodzi o angielski w biznesie. W zależności od mojej decyzji czytamy, piszemy albo rozmawiamy ze sobą. Co więcej Danny poświęca mi zawsze dużo uwagi. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Właśnie mija 12 tydzień nauki, a już teraz słyszę opinie od znajomych, że mój akcent i wymowa znacznie się poprawiły! Polecam każdemu kto chciałby podnieść swój poziom angielskiego.

(Igor, Junior Logistic / Business Student / B2)

-----

* Danny, to niesamowity nauczyciel języka angielskiego, który swoim profesjonalizmem zaraża uczniów do nauki a ciepłym podejściem i nieszablonowością sprawa, że chcą się uczyć. Bardzo polecam Dannego, nawet dla bardzo opornych. Dziękujemy 🙂

(Anna, 15 -year-old son / B1)

-----

* Nasz wnuk Tomek od dwoch miesiecy intensywnie pracuje z Dannym w trybie dwoch lekcji tygodniowo. Danny jest wspanialym nauczycielem, z cieplym, otwartym podejsciem i bardzo dobrze przygotowanymi metodami pracy. Kazda lekcja to intensywna stymulacja do rozmowy i nowe, ciekawe tematy. Danny znakomicie wyczuwa momenty, kiedy Tomek jest w dobrej lub slabszej formie i dostosowuje do niego dynamike zajec. Lekcje prowadzone sa bez stresu, w milej, troche zartobliwej atmosferze. Jestesmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie polecamy Danny'ego!

(Ela & Jan, 11-year-old grandson / A1)

-----

* Danny jest świetnym nauczycielem dla dzieci. Po kilkumiesięcznej, regularnej nauce, moja córka odnotowuje ogromne postępy, zarówno w mówię mówieniu jak i w testach gramatycznych. Lekcje są interesujące. Danny jest przemiłym nauczycielem, który potrafi zainteresować i utrzymać zapał do nauki angielskiego. Zdecydowanie polecam!

(Marcin, 13-year-old daughter / A1)

-----

* Współpraca z Danny'm w ramach freelance teaching układa się bardzo dobrze. Podczas zajęć panuje bardzo luźna i przyjazna atmosfera, a Danny elastycznie dopasowuje się do oczekiwań i potrzeb kursanta. Swobodna atmosfera, zaangażowanie oraz przyjazne nastawienie Danny'ego powodują, że człowiek po prostu ma chęć do rozmowy i do nauki.

(Aleksander, Professor of Archeology / C1)

-----

* Pan Danny od ponad roku prowadzi konwersacje z moją nastoletnią córką. W jej opinii jest w pełni zaangażowanym nauczycielem - uważnie słucha potrzeb, stara się aby rozmowy były ciekawe i „wciągające”, we właściwy sposób koryguje ewentualne błędy w wymowie. Postawa i sposób bycia Pana Danny’ego zachęcają do konwersacji i kolejnych lekcji. Zdecydowanie polecamy Pana Danny’ego jako nauczyciela angielskiego.

(Joanna, 16-year-old daughter / B2+)

-----

*Danny uczy angielskiego jako native speaker w mojej szkole. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Zajęcia Danny’ego są dobrze przemyślane i dobrze zaplanowane. Uczniowie robią szybkie postępy. Chociaż Danny jest wymagającym nauczycielem, jest lubiany, a uczniowie chętnie uczestniczą w jego lekcjach. Danny ma pogodne usposobienie i jest obdarzony dużym poczuciem humoru, co zawsze wpływa pozytywnie na jakość prowadzonych przez niego zajęć. Jestem zadowolona z naszej współpracy i zamierzam ją kontynuować w kolejnym roku szkolnym.

(Edulang, Matura & IELTS Preparation / B1+)

-----

*Rozpocząłem lekcje z Dannym, ponieważ uważałem, że moje umiejętności językowe nie są wystarczająco dobre. Już po pierwszej lekcji okazało się, że problemem nie są umiejętności tylko bariera językowa i pewność siebie w używaniu języka. Danny wytłumaczył mi dlaczego tak jest i jak sobie z tym poradzić.

Po około pół roku lekcji z Dannym czuję się pewnie w korzystaniu z języka, a moje umiejętności zdecydowanie wzrosły.

Danny jest bardzo miłym, uprzejmym i motywującym nauczycielem. Lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze co sprawia, że nauka języka to sama przyjemność. Uczysz się tego czego potrzebujesz, a Danny przygotowuje bardzo ciekawe materiały. Oprócz języka, dowiesz się też wielu ciekawych rzeczy, bo z Dannym można rozmawiać godzinami o wszystkim.

Polecam każdemu kto potrzebuje polepszyć swoje umiejętności językowe i ceni sobie spokojne, luźne i przyjacielskie.

(Hubert, E-Commerce Specialist / Music Enthusiast / C1)

-----

*Bardzo polecam lekcje z Dannym. Tematy i materialy dostosowuje do potrzeb 'ucznia' i kladzie duzy nacisk na konwersacje co pozwala przelamac bariere w mowieniu. Wszystko super!

(Kasia, Corporate Team Leader / C1+)

-----

*Danny pomogl mi w przygotowaniach do rozmowy o prace. Mielismy kilka spotkan, w trakcie ktorych omawialismy potencjalne pytania i przygotowywalismy moja prezentacje. Dostalam mnostwo przydatnych wskazowek. Danny byl bardzo wspierajacy, a spotkania byly mozliwe w nietypowych godzinach pracy, co bardzo doceniam. W rezultacie dostalam prace, o ktora sie staralam. Polecam wspolprace z Dannym.

(Anna, Corporate Lawyer / C1+)

-----

*Danny to profesjonalny, bardzo zaangażowany nauczyciel. 

Lekcje przebiegają w sympatycznej, spokojnej atmosferze. Mój angielski bardzo się poprawił. Jestem osobą 30+. Dzięki rozmową z Dannym ruszyłem z miejsca, mogę się bez problemu komunikować w języku angielskim. Bardzo pomogło mi to w pracy i podczas wyjazdów zagranicznych.

(Bartek, Managing Director & Vice President of Company / B2+)

-----

*Od stresujących rozmów do pełnej swobody w mówieniu|

Rozpocząłem pracę z Dannym w zeszłe wakacje. Byłem zestresowany praktycznie każdą rozmową w języku angielskim - zarówno w pracy jak i prywatnie. Już po kilku miesiącach zauważyłem znaczącą poprawę mojego języka oraz swobodę mówienia. Danny pomógł mi mówić płynnie, a to co było największym zaskoczeniem dla mnie to fakt, że aktualnie rozmowy po angielsku sprawiają mi wiele radości, dlatego lubię je inicjować. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować współpracę z Dannym ponieważ rezultaty znacząco przewyższyły moje oczekiwania.

(Pawel, IT Project Manager / B2+)

-----

**************************************************************************************************************** MY RATES:

-----

College Students paying by themselves - 60 PLN per hour / Recommend 45mins for some students

Kids, Children & Teenagers - 80 PLN per hour / Recommend no more than 45mins

Adults Conversation - 80 PLN per hour / Recommend 45mins for some students

Adults Grammar - 100 PLN per hour / Recommend 45mins

Couples / Group of 2 - 110 PLN per hour / Recommend 45mins for some students

Group of 3 People - 120 PLN per hour

Business English - 120 PLN per hour **************************************************************************************************************. AVAILABILITY / LIMITED SPOTS LEFT

-----

Monday: Fully Booked

Tuesday: Fully Booked

Wednesday: Fully Booked

Thursday: Fully Booked

Friday: Fully Booked

-----

Online Lessons Only

Please feel free to message me directly if you would like to have lessons with me. Thank you :)
Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map