Passionate American native speaker and English literature enthusiast. I can help you withh all aspects of the English language from business jargon to English literature.

Qualifications
TEFL/TESL

Czy chcesz uczyć się angielskiego w miłej atmosferze? Jestem native speakerem z Nowego Jorku zamieszkałym obecnie w Warszawie. Studiowałem na Columbia University. Język angielski i literatura anglojęzyczna to moja pasja. Uczę osoby w każdym wieku i na różnych poziomach. Mam ponad dwa lata doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego w Polsce. Zapewniam interesujące i dynamiczne zajęcia dające możliwość swobodnej ekspresji i rozmowy na każdy temat. Jeśli jesteś zainteresowany/a - napisz proszę maila. Prowadzę także zajęcia przez Skype'a oraz zajmuję się korektą tekstów w języku angielskim.

Do you want to learn English and have fun at the same time? I am a native speaker of English from New York City, United States. I am currently living in Warsaw. I studied at Columbia University. I have a passion for the English language and literature. I teach at all levels and ages. I have over 1 year of experience teaching English in Poland. I like to provide you with a fun, dynamic atmosphere where my students can feel free to express themselves and practice speaking about any topic in English. If you are interested in lessons please email me. I am also available for lessons on Skype. Additionally I do proof reading.

100 złoty za 90 minutes


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map