Im here to help you learn English, use it and make it as fun as possible using the city center as my classroom half of the monthly meetings. Any idea for a meeting is a good idea!

Qualifications
Business/Accounting degree (MBA, DBA, etc.)

Cześć. Hello. Witam. Greetings.
Jestem lektorem języka angielskiego, i nazywam się Norman. Posiadam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Jest to dla Was ułatwienie, ponieważ władam językiem angielskim i polskim, co pozwala na szybkie przetłumaczenie czasowników frazowych. Z dziećmi nauka języka angielskiego jest bardziej zabawą niż siedzenie z książkami przy biurku. Z licealistami rozwijam język angielski i przygotowanie do matury. Zapraszam studentów I osoby pracujące, które chciałby przygotować się do egzaminu FCE, IELTS oraz do podobnych egzaminów. Jeśli mielibyście pytania dotyczące jak odbywają się lekcje. Jesteś chętny żeby umówić się na pierwsze spotkania proszę napisz maila do mnie.

Chciałbym przypomnieć o dołączeniu następujących informacji.
Dzień i godzina, w której można się spotkać (lub swoje dzieci) na lekcje.
Twój adres, jeśli chcesz mieć lekcję w domu.
-Większość moich uczniów spotykam w centrach handlowych, na przykład we Wrocławiu, Galerii Dominikańskiej i kinie Helios. (Nowe Horyzonty) Kawiarnie i każde inne miejsce, w którym chcesz się spotkać, jest ze mną w porządku.

I know that this whole description is written in Polish, don't worry about that and have an open mind to what I will tell you about what it takes to improve all parts of your English world from speaking, writing, and understanding. There is nothing more important for me, we must be understood just as others need to understand exactly what we are trying to inform them of. ( Crazy sentence, right?)

Cennik:
50 zł - 60 Minut lekcje
60 zł - 90 Minut lekcje
70 zł - 90 Minut 2 osoby w grupie


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map