Break your fear barrier and speak easily in English! Lessons with a native online in the comfort of your home or office.

Qualifications
Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)
Master's degree (MA, MS, MEd, MFA, etc.)

Jestem Kanadyjką i mieszkałam w Polsce od 1999 do niedawna. Mieszkam teraz w Anglii i daję lekcji na Skype, więc nawet nie trzeba wyjść z domu lub biura.

Uczę angielskiego od 2004; jestem zawodową nauczycielką oraz tłumaczem. Jako właścicielką firmy True North Language Tutoring, oferuję obsługę dla firm oraz indywidualnych klientów.

Moi klienci bardzo lubią lekcji ze mną, bo jest dobra atmosfera, dużo rozmowy i oni sporo się uczą. Bardzo lubię spółpracować z początkującymi – czasami się boją native’a na początku, ale po paru miesiącach już są tyle do przodu, szczególnie w mowie i rozumieniu, że nie mogą wierzyć, że tak się bali! Wtedy rozumieją, że warto wydać swoje pieniądze na takie lekcji, które są całkowicie po angielsku – większy postęp jest możliwy. Nawet na poziomie pre-intermediate już gadają bez strachu.

Też ceniam wyzwania adwansowanych studentów, którzy mają dużo ciekawych pytań o słownictwie, nuansy itp. Business English, szczególnie na tematy liderstwa, rozwój pracownika, coaching, itp jest specjalnością moją. Już uczyłam sporo menedżerów, vice-prezesów i innych z różnych firm w Warszawie.  

Stosuję się do potrzeb i interesowań moich klientów. Każdy klient jest traktowany individualnie. Chętnie podaję referencji od zadowolonych klientów.

Cena lekcji zależy od czasu (60/90/120min) oraz typu lekcji. Wystawiam fakturę dla klientów indywidualnych lub firm (bez VAT’u).

Proszę skontaktować się z mną na więcej informacji na email lub FB (English Canoe). 

Uwaga: Nie uczę dzieci młodszych niż 16 lat.


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map