Dwóch native speakers, którzy mówią po polsku

Qualifications
CELTA
TEFL/TESL
Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)
Master's degree (MA, MS, MEd, MFA, etc.)

Cześć jesteśmy Adam i Michał i mamy to szczęście, że władamy nie tylko językiem angielskim, ale również polskim. Nie musisz więc stresować się swoimi brakami w słownictwie. Doskonale zrozumiemy wszystko, co chcesz nam przekazać podczas lekcji. Miła atmosfera to dla nas priorytet. Wystarczą Twoje chęci, a my zrobimy wszystko, żebyś zaczął myśleć w języku angielskim i pozbył się dotychczasowych barier i blokad.


Angielski z native speakerami Online


Uczymy języka angielskiego niezależnie od poziomu zaawansowania — zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Doskonale dopasujemy się do Twoich aktualnych możliwości, które będziemy sukcesywnie rozwijać. 


Podczas nauki korzystamy z interaktywnej platformy, dzięki której poznasz zasady gramatyki i pisowni, ale to oczywiście nie wszystko! W naszej szkole największy nacisk kładziemy na praktyczne aspekty wykorzystania języka angielskiego w codziennym życiu. Nie będziesz więc uczyć się nudnych reguł, a dzięki regularnym lekcjom osłuchasz się z akcentem i zminimalizujesz strach przed rozmową w obcym języku. 


Z nami zrealizujesz swój cel językowy!


Indywidualny lub grupowy kurs języka angielskiego


Prowadzimy godzinne lekcje indywidualne, oferujemy pakiety czterogodzinne (400zł) lub ośmiogodzinnych (800zł). (dla szkół językowych) kursy grupowe do trzech osób, których koszt wynosi 60 zł od osoby. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat uczymy 30 minut, z uwagi na niższy poziom skupienia i możliwości przyswajania wiedzy.  


Dzięki temu lepiej rozplanujesz swoją naukę. Czas niezbędny na kurs od razu uwzględnisz w swoim kalendarzu i już żadna wymówka nie stanie Ci na przeszkodzie w szlifowaniu angielskiego! 


Oczywiście nie chcemy, żebyś kupował kota w worku, dlatego oferujemy Ci dwudziestominutową lekcję próbną, której koszt to zaledwie 20 zł. Dzięki temu lepiej się poznamy i sprawdzisz, czy nasz styl nauczania z pewnością Ci odpowiada. 


Nowoczesna metoda nauki języka angielskiego  


Jeszcze nie przekonaliśmy Cię do skorzystania z usług szkoły językowej Twin Teach? Sprawdź, jak nasze kursy wyglądają w praktyce!


Możesz zobaczyć, jak nasi kursanci radzą sobie podczas zajęć. Zapoznaj się z materiałami, które oferujemy oraz pomocami dydaktycznymi, dzięki którym z łatwością przyswoisz słownictwo i zasady gramatyki. 


Wybierz amerykański duet i władaj biegle językiem angielskim!


Tutaj możesz zarezerwować czas na lekcję próbną, zapraszamy :)


https://twinteach.youcanbook.me/Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map