/

Agnielski w markach flagi profile

Us Warrenton Maxwell

05-260 Marki, Poland

Warsztaty konwersacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Qualifications

Languages taught: English
Qualifications: Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.), Master's degree (MA, MS, MEd, MFA, etc.)
Teaching these age groups: Children (up to 12 years old), Teenagers (13-17 years old), Students (18-26 years old), Adults (26 years old and up)


Starting price

The starting price per clock hour is 65 PLN.

This and that

Does online lessons
Works during weekend
Doesn't issue VAT invoices

Bits about me

(Zakres cenowy 65-90-110zł - Info: https://www.facebook.com/AngielskiWMarkach/)

Szukasz lepszej pracy, chcesz awansować, wyjechać a może po prostu zrobić z lat Twojej ciężkiej nauki angielskiego sprawne narzędzie komunikacji? Praktyczne warsztaty konwersacyjne z native speakerem z USA, pomogą Ci przełamać barierę w mówieniu.

Szukasz native speakera dla Twojego dziecka? Zapraszam. Specjalizuję się w warsztatch dla dzieci w wieku 6-14l. Zapytaj - wyślę pełne informacje i ofertę!

Gwarantuję, że moje warsztaty to ponad godzina intensywnej komunikacji w języku angielskim! Dlaczego? Bo ja nie mówię po polsku!

Jestem weteranem U.S. Air Force i absolwentem Uniwersytetu Full Sail na Florydzie, kierunek scenografia i produkcja telewizyjna. Mieszkam w Markach od 3 lat i jestem wykładowcą języka angielskiego w renomowanej szkole w Warszawie. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi a nawet seniorami.

Intuicyjnie, łatwo, szybko! Na moich warsztatach nie stracisz już czasu ani pieniędzy na wkuwanie regułek czy słówek, z którymi potem i tak nie wiesz co zrobić.

Podszkolisz swój język, tak aby to już nie był "Ponglisz" tylko English! Łatwiej będzie Ci porozumieć się mając praktyczne doświadczenie, a nie tylko teorię ze szkoły w głowie. Rok praktycznych warsztatów połączony ze zdobytą już wiedzą i nauką w szkole skutkuje postępami, jakich normalnie nie da się osiągnąć przez 2-3 lata!

Zrób ten właściwy krok!
Zapraszam!Leave a message for Warrenton Maxwell

I accept the Terms of Service