Learn English easily and effectively through fun and engaging conversations. :) I have experience working at a local English school with individuals of varying English levels.

Qualifications

Hey!

Have you always wanted to learn English? Now is your chance to practice speaking with an American English teacher!

My name is Caleb! I recently moved from the US to Gdańsk. I teach English on a daily basis at a private local school, online and in person. I offer lessons online as well as in-person in the area of Tri-City (Gdańsk, Sopot, Gdynia). I can't wait to meet you! I don't speak Polish, but it's not a problem for us to communicate! If you want to improve your pronunciation, communication, vocabulary and get out of your comfort zone, sign up today! Write to me on Facebook: www.facebook.com/EnglishWithCaleb or send an email to [email protected] ! First lesson 50% off! ( 30 PLN)

1-hour individual conversations- 60 PLN


Czy zawsze chciałeś nauczyć się angielskiego? Teraz masz szansę poćwiczyć mówienie z nauczycielem angielskiego z Ameryki! Nazywam się Caleb! Niedawno przeprowadziłem się z USA do Gdańska i na co dzień nauczam angielskiego online i u ucznia w okolicach trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Nie mogę doczekać się kiedy cię poznam! Nie mówię po polsku ,ale to nie jest problemem abyśmy się porozumieli! Jeśli chcesz podszkolić i polepszyć swoją wymowę, komunikacje, słownictwo i wyjść ze swojej strefy komfortu zapisz się już dziś! Napisz do mnie na facebooku: www.facebook.com/EnglishWithCaleb lub napisz maila [email protected] Jeśli nie jesteś pewny czy nauka z Native Speakerem jest dla ciebie oferuję pierwszą lekcje za pół ceny (30PLN).


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map