Friendly, Patient, Supportive, Motivating, Experienced, Qualified Native Speaker For All Ages.

Qualifications
TESOL
TEFL/TESL
Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)

Hello! My name is Danny, and I'm a freelance English native speaker from Australia. If you need assistance with English, please don't hesitate to contact me directly for online conversation lessons. I offer friendly sessions lasting 60 minutes, designed to boost your English proficiency and confidence. Additionally, I can now provide invoices for the lessons through the company I'm currently associated with in Poland.


If you're also planning to travel to Australia for work, I can help you prepare and provide you with insights about Australia before your arrival.


I look forward to meeting you for an engaging English conversation lesson. Wishing you all a fantastic day!QUALIFICATIONS:

-----

Best Overall Student Scholarship at the age of 13 in academics and sports at a prestigious Grammar School in Australia.

Graduated with a Bachelor of Arts in Arts, Australia then pursued a career in commercial fashion photography & startups.

EF International Language Schools Certificates of Appreciation for mentoring 2 international students from Germany & Belgium.

Completed TEFL-TESOL Course with Grade A, and have been teaching in Poland since 2020.


GOAL:

-----

My objective is to assist all my students in reaching a level where they naturally feel confident in speaking English, helping them develop and excel.


PROFESSIONAL BACKGROUND:

-----

Artist / Photographer - Past Represented - NY, L.A., Milan, Germany, Australia.

Commercial, Advertising, Fashion Photographer / Art Direction - Australia, Poland.

Researcher, Marketing, Advertising, Branding Consultant - Australia.

Capital Markets - Worldwide.

Startups - Australia.

-----


HOBBIES & INTERESTS:

-----

Bike Rides, Beaches, Parks, Exercising, Travelling, Reading, Writing, Cooking, Self Development, Design, Philosophy, Art

-----PAST / CURRENTLY TEACHING:

-----

EF International Language Schools, Australia

Tower of English, Thailand

Tokyo

Edulang, Warsaw

James Cook, Warsaw

MAXIMIZING, Warsaw

Private Students from 6 yrs old - Adult (including Business English + Preparation for Job Interviews, Matura & IELTS examination)

Teenage & Adult Group Lessons for up to 7 students


PAST / CURRENT COMPANY STUDENTS:

Danone, Empik, Infracert TSI, Shell, Inter Cars, Skanska, Sii, Rockwell Automation, Jones Lang LaSalle, MARKIT, Solaris, JTI Polska, KRUK S.A., Tetris, Atlas Copco, Spravia, WeCare, Budimex, Ligentia, TRUMPF Hüttinger, Axpo Solar, Coca Cola HBC, VelvetCARE, Go4Energy.


PAST / CURRENT MAXIMUM CLASSES & STUDENTS:

35 Classes per week

65 Students per week

-----


(17) TESTIMONIALS:

-----

*Od dawna chciałem czuć się bardziej komfortowo z językiem angielskim. Uważam, że po opanowaniu podstaw języka, najlepszą opcją na dalszy rozwój jest native speaker. Lekcje z Danny'm umożliwiły mi otwarcie się na praktyczną naukę poprzez konwersacje. Danny jest świetnym nauczycielem, który potrafi dostosować się do wymagań ucznia. Wszystko co mówi jest pełne z pasji i zaangażowania. Mocno angażuje się w budowanie relacji. Podoba mi się duże doświadczenie tutora jeśli chodzi o angielski w biznesie. W zależności od mojej decyzji czytamy, piszemy albo rozmawiamy ze sobą. Co więcej Danny poświęca mi zawsze dużo uwagi. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Właśnie mija 12 tydzień nauki, a już teraz słyszę opinie od znajomych, że mój akcent i wymowa znacznie się poprawiły! Polecam każdemu kto chciałby podnieść swój poziom angielskiego.

(Igor, Junior Logistics / Business Student / B2)

-----

*Danny, to niesamowity nauczyciel języka angielskiego, który swoim profesjonalizmem zaraża uczniów do nauki a ciepłym podejściem i nieszablonowością sprawa, że chcą się uczyć. Bardzo polecam Dannego, nawet dla bardzo opornych. Dziękujemy 🙂

(Anna, 15 -year-old son / B1)

-----

*Nasz wnuk Tomek od dwoch miesiecy intensywnie pracuje z Dannym w trybie dwoch lekcji tygodniowo. Danny jest wspanialym nauczycielem, z cieplym, otwartym podejsciem i bardzo dobrze przygotowanymi metodami pracy. Kazda lekcja to intensywna stymulacja do rozmowy i nowe, ciekawe tematy. Danny znakomicie wyczuwa momenty, kiedy Tomek jest w dobrej lub slabszej formie i dostosowuje do niego dynamike zajec. Lekcje prowadzone sa bez stresu, w milej, troche zartobliwej atmosferze. Jestesmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie polecamy Danny'ego!

(Ela & Jan, 11-year-old grandson / A1)

-----

*Danny jest świetnym nauczycielem dla dzieci. Po kilkumiesięcznej, regularnej nauce, moja córka odnotowuje ogromne postępy, zarówno w mówię mówieniu jak i w testach gramatycznych. Lekcje są interesujące. Danny jest przemiłym nauczycielem, który potrafi zainteresować i utrzymać zapał do nauki angielskiego. Zdecydowanie polecam!

(Marcin, 13-year-old daughter / A1)


*Hi Danny :) just letting you know, Ela scored 87% on her English test. We are very happy and proud, and thankful to you! This was possible through your hard work with Ela :) Thank you, Danny! Ela and I are looking forward to reconvening and carrying on with lessons with you after the break! Cheers 👍

(Marcin, 15-year-old daughter / A2+)

-----

*Współpraca z Danny'm w ramach freelance teaching układa się bardzo dobrze. Podczas zajęć panuje bardzo luźna i przyjazna atmosfera, a Danny elastycznie dopasowuje się do oczekiwań i potrzeb kursanta. Swobodna atmosfera, zaangażowanie oraz przyjazne nastawienie Danny'ego powodują, że człowiek po prostu ma chęć do rozmowy i do nauki.

(Aleksander, Professor of Archeology / C1)

-----

*Pan Danny od ponad roku prowadzi konwersacje z moją nastoletnią córką. W jej opinii jest w pełni zaangażowanym nauczycielem - uważnie słucha potrzeb, stara się aby rozmowy były ciekawe i „wciągające”, we właściwy sposób koryguje ewentualne błędy w wymowie. Postawa i sposób bycia Pana Danny’ego zachęcają do konwersacji i kolejnych lekcji. Zdecydowanie polecamy Pana Danny’ego jako nauczyciela angielskiego.

(Joanna, 16-year-old daughter / C1)

-----

*Danny uczy angielskiego jako native speaker w mojej szkole. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Zajęcia Danny’ego są dobrze przemyślane i dobrze zaplanowane. Uczniowie robią szybkie postępy. Chociaż Danny jest wymagającym nauczycielem, jest lubiany, a uczniowie chętnie uczestniczą w jego lekcjach. Danny ma pogodne usposobienie i jest obdarzony dużym poczuciem humoru, co zawsze wpływa pozytywnie na jakość prowadzonych przez niego zajęć. Jestem zadowolona z naszej współpracy i zamierzam ją kontynuować w kolejnym roku szkolnym.

(Edulang, Matura & IELTS Preparation / B1+)

-----

*Rozpocząłem lekcje z Dannym, ponieważ uważałem, że moje umiejętności językowe nie są wystarczająco dobre. Już po pierwszej lekcji okazało się, że problemem nie są umiejętności tylko bariera językowa i pewność siebie w używaniu języka. Danny wytłumaczył mi dlaczego tak jest i jak sobie z tym poradzić.

Po około pół roku lekcji z Dannym czuję się pewnie w korzystaniu z języka, a moje umiejętności zdecydowanie wzrosły.

Danny jest bardzo miłym, uprzejmym i motywującym nauczycielem. Lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze co sprawia, że nauka języka to sama przyjemność. Uczysz się tego czego potrzebujesz, a Danny przygotowuje bardzo ciekawe materiały. Oprócz języka, dowiesz się też wielu ciekawych rzeczy, bo z Dannym można rozmawiać godzinami o wszystkim.

Polecam każdemu kto potrzebuje polepszyć swoje umiejętności językowe i ceni sobie spokojne, luźne i przyjacielskie.

(Hubert, E-Commerce Specialist / Musician / C1+)

-----

*Bardzo polecam lekcje z Dannym. Tematy i materialy dostosowuje do potrzeb 'ucznia' i kladzie duzy nacisk na konwersacje co pozwala przelamac bariere w mowieniu. Wszystko super!

(Kasia, Corporate Team Leader / C1+)

-----

*Danny pomogl mi w przygotowaniach do rozmowy o prace. Mielismy kilka spotkan, w trakcie ktorych omawialismy potencjalne pytania i przygotowywalismy moja prezentacje. Dostalam mnostwo przydatnych wskazowek. Danny byl bardzo wspierajacy, a spotkania byly mozliwe w nietypowych godzinach pracy, co bardzo doceniam. W rezultacie dostalam prace, o ktora sie staralam. Polecam wspolprace z Dannym.

(Anna, Corporate Lawyer / C1+)

-----

*Danny to profesjonalny, bardzo zaangażowany nauczyciel. 

Lekcje przebiegają w sympatycznej, spokojnej atmosferze. Mój angielski bardzo się poprawił. Jestem osobą 30+. Dzięki rozmową z Dannym ruszyłem z miejsca, mogę się bez problemu komunikować w języku angielskim. Bardzo pomogło mi to w pracy i podczas wyjazdów zagranicznych.

(Bartek, Managing Director & Vice President of Company / B2+)

-----

*Od stresujących rozmów do pełnej swobody w mówieniu|

Rozpocząłem pracę z Dannym w zeszłe wakacje. Byłem zestresowany praktycznie każdą rozmową w języku angielskim - zarówno w pracy jak i prywatnie. Już po kilku miesiącach zauważyłem znaczącą poprawę mojego języka oraz swobodę mówienia. Danny pomógł mi mówić płynnie, a to co było największym zaskoczeniem dla mnie to fakt, że aktualnie rozmowy po angielsku sprawiają mi wiele radości, dlatego lubię je inicjować. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować współpracę z Dannym ponieważ rezultaty znacząco przewyższyły moje oczekiwania.

(Pawel, IT Project Manager / B2+)

-----

*Trafiłem na zajęcia do Dannego, ponieważ po wieloletniej nauce języka angielskiego w szkole nadal czułem się mocno spięty w czasie rozmowy na żywo, a chciałem czuć się komfortowo w pracy i móc się rozwijać globalnie. 

Danny jest świetnym nauczycielem, który szybko potrafi się dostosować do potrzeb ucznia. Z chęcią prowadzi rozmowy o charakterze biznesowym, co pozwala symulować prawdziwe rozmowy z pracy lub na rozmowach rekrutacyjnych. Realizuje wiele metod uczenia w zależności od potrzeb ucznia i duży nacisk kładzie na rozmowę, dzięki czemu można szybko przełamywać bariery ze swoim angielskim i uczyć się poprzez praktykę. Poza tym jest naprawdę przyjacielski, pozytywnie nastawiony i tętni od niego pasja do rozwijania się, co powoduje, że z chęcią uczęszcza się na zajęcia z nim.

(Maciek, Student / Junior Power Platform Consultant / B2)

-----

*Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dannym. Dwoje dzieci kończących szkoły podstawowe wymagały praktyki w konwersacji i efekt był znakomity. Z uwagi na podejście lektora i otwartość dzieciaki znalazły wspólne tematy i nauka stała się bardziej przyjemnością. Poza konwersacją również praca nad materiałem pisanym i egzaminacyjnym była świetna. Gorąco polecam Dannego!

(Lukasz, 12-year-old son & 14-year-old daughter / B2+)

-----

*Pracujemy z Dannym kolejny rok. Goraco polecam, super atmosfera, profesjonalne podejscie do nauki, fantastyczny akcent i mozliwosc dostosowania terminu do ucznia.

(Sylwia, 15-year-old son / C1)

-----

*Od roku, mój nastoletni syn Miłosz, korzysta z konwersacji i lekcji z Danny'm. Zależało nam szczególnie na przełamaniu bariery nieśmiałości, aby syn swobodnie wykorzystywał posiadane już umiejętności językowe i je dalej rozwijał, poprawił akcent i nabrał pewności w komunikowaniu się w języku angielskim. Współpraca syna z Danny'm okazała się bardzo owocna. Danny jest świetnym nauczycielem, ciekawym i wesołym partnerem do rozmów. Konwersacje są interesujące, dostosowane do poziomu i zainteresowań Miłosza. Mają świetny kontakt ze sobą, syn z przyjemnością czeka na kolejne zajęcia. Efekty przeszły moje oczekiwania. Zarówno Miłosz, jak i my, jako rodzice, możemy szczerze polecić zajęcia z Danny'm, które Miłosz będzie kontynuować w kolejnym roku.

(Piotr, 15-year-old son / B2+)

-----

*Z Danny’m uczę się angielskiego od roku. Regularne lekcje przez cały rok 2022 przyniosły świetne efekty.

Każda lekcja to rozmowa na wiele różnych tematów. Lekcje są ciekawe i wymuszają na mnie poznanie nowych słówek :) Danny jest wyrozumiały, cierpliwy :) 

Polecam :) 

(Łukasz, IT Infrastructure Engineer / B2)

-----


MY RATES:

-----


Adults - 80 PLN per hour

Preparation for Job Interviews - 100 PLN per hour

Photography / Commercial Photography Lessons in English - 150 PLN per hour


-----


CURRENT AVAILABILITY:

-----


Fully Booked!


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map