Improve your English effectively. [email protected]

Qualifications

Work collaboratively with a friendly, personable Australian to improve your fluency and pronunciation through conversations based around your own personal interests.

Two years experience as a Native Speaker, ranging from teenagers to adults with proven results.

Please find some kind comments from people i have worked with below.

Klaudia
Zdecydowanie polecam konwersacje z Hamishem - rozmowy przebiegają w przyjaznej atmosferze i zawsze dotyczą interesujących ucznia tematów. Hamish potrafi poprowadzić rozmowę tak, żeby zachęcić do mówienia, pomaga pozbyć się blokady i dostosowuje poziom swoich wypowiedzi do poziomu ucznia. Punktem wyjścia jest zazwyczaj artykuł na dany temat, dzięki czemu uczeń poznaje też wiele nowych słów z interesujących go dziedzin.

Marcin
Hamish jest bardzo zorganizowanym nauczycielem. Zawsze przygotowany do zajęć i punktualny. Ustalone wcześniej z uczniem tematy konwersacji generują nieskrępowaną rozmowę. W konwersacji z nim czuję się swobodnie i o to przecież chodzi! Hamish ma rozległą wiedzę na różne tematy i nie boi się jej użyć, więc jest o czym dyskutować. Przyjemne z pożytecznym. Zdecydowanie polecam!

Anna
Hamish jest świetnym nauczycielem. Rzadko spotyka się native speakera, który ma tak ogromną wiedzę na temat swojego języka. Na zajęciach z Hamishem jest twórczo i efektywnie. Każda lekcja jest inna i bardzo ciekawa. H. jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Wszystko potrafi w bardzo jasny sposób wytłumaczyć oraz zaprezentować na trafnych przykładach, które zostają w głowie na bardzo długi czas. Nie mam juz problemu z mówieniem i pisaniem po angielsku.
Serdecznie polecam Hamisha! :)


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map