Kangaroo 600 600

Au Katrin Australia

Contact details

Telephone number:
690009896
E-mail address:
[email protected]
[email protected] 690009896
Warszawa, Polska

A PASSIONATE CLINICAL PSYCHOLOGIST AND LANGUAGE EXPERT SPECIALIZING IN BREAKING LANGUAGE BARRIERS WITH LOVE AND PATIENCE BUT ALSO FUN ;0

Qualifications

Languages taught: English
Qualifications: CELTA, Master's degree (MA, MS, MEd, MFA, etc.), Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)
Teaching these age groups: Adults (26 years old and up), Students (18-26 years old)


Starting price

The starting price per clock hour is 130 zł.

This and that

Doesn't do online lessons
Doesn't work during weekend
Issues VAT invoices

Bits about me

I come from Australia. I have 10 years teaching experience. I teach adults at all levels. I speak English and Polish because I have Polish parents.

I can help you to learn English fast as long as you listen to me and follow my advice. I of course teach you English during my lessons but most importantly I SPECIALIZE IN TEACHING MY STUDENTS HOW TO LEARN AT HOME WITHOUT A TEACHER.

I noticed that teachers want students to be dependent on them. But this is not my philosophy. I teach people how to be independent learners and after several lessons with me you will know how to learn alone! So you will not need me anymore ;0

I guarantee fast progress and lots of fun! My lessons are fun and learning with me is like having a coffee with a friend - we talk about everything.

I believe that you must enjoy what you are doing. My motto is HAVE FUN AND LEARN!

I GUARANTEE THAT YOU WILL SPEAK ENGLISH AFTER 3 MONTHS IF YOU DO EXACTLY WHAT I TELL YOU.
______________________________________________________________________________

HERE YOU CAN READ REAL OPINIONS ABOUT ME:)

Robert
11 października 2017
Ocena: 5/5
Katrin jest kompetentna, zorganizowana i uśmiechnięta. Nauczyciel z PASJĄ. Efektywna i efektowna :-)

Darek
25 września 2017
Ocena: 5/5
Daje pięć gwiazdek ! Super nauczycielka z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Potrafi przekazać wiedzę nawet bardzo opornym. Polecam !!!!!!!!!!!

Monika
24 września 2017
Ocena: 5/5
Najlepsza nauczycielka jaką miałam! Lekcje trwające 60min, mijają jak gdyby minęło 15min. Nauka jest szybka i zabawna, dzięki czemu rezultaty są widoczne w tempie ekspresowym:) Po za tym, że lekcje są super, Katrin jako osoba jest niesamowicie ciepłą i pozytywną osobą! :)

Sylwia
23 września 2017
Ocena: 5/5
Katrin to nie tylko super nauczyciel, który potrafi prosto i logicznie wytłumaczyć zasady gramatyki, nauczyć słówek i zmotywować do nauki - to również fantastyczna osoba z która chętnie się rozmawia na każdy temat i z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia:-)

Ula
20 września 2017
Ocena: 5/5
Zdecydowanie moja najlepsza nauczycielka angielskiego !
Lekcje zawsze były ciekawe. Tematy zajęć wyszukane, przez co łatwiej się zapamietywało. Z przyjemnością chodziłam na te zajecia :)

Artur
19 września 2017
Ocena: 5/5
Kiedy czytałem poniższe opinie przed pierwszą lekcją u Pani Katrin zakładałem, że są nieco przesadzone. No bo czym się tak zachwycać? To przecież tylko lekcje angielskiego. A jednak, po pierwszej lekcji stwierdzam, że nie ma w nich żadnej przesady. Przed lekcją konwersacji obawiałem się, że 45 minut to może być za długo, że to będzie mordęga, ale gdy lekcja się skończyła, nie chciałem wyjść :-)
Pani Katrin ma niesamowitą umiejętność skierowania rozmowy w tym kierunku, o którym chętnie chcesz rozmawiać. Kiedy poprawia gramatykę czy użyte słowo, czyni to niemal jak sufler, nie powodując tym rozproszenia uwagi. A jej osobowość sprawia, że jest to rozmowa jak z najlepszym przyjacielem.

Krzysztof
18 września 2017
Ocena: 5/5
Generalnie mega polecam, Katrin potrafi dotrzeć do studenta w taki sposób aby osiągał lepsze efekty. Zajęcia zawsze bardzo ciekawe, na których można się nie tylko bardzo dużo nauczyć ale i pozytywnie nastawić :)

Natalia
4 września 2017
Ocena: 5/5
Katrin to nie tylko świetny i motywujący nauczyciel, ale i fantastyczny człowiek :) z każdej lekcji wychodziłam naładowana jej pozytywną energią. Nie spotkałam jeszcze na zajęciach nauczyciela, który by z takim zaangażowaniem podchodził do swojej pracy. Gorąco i szczerze polecam :)

Marzena
31 sierpnia 2017
Ocena: 5/5
Fantastyczny nauczyciel, fantastyczna forma zajęć, fantastyczne rezultaty :D bez nudy, bez ściemy, bez obijania się!
Gorąco polecam lekcje z Katrin :)

Edyta P.
7 sierpnia 2017
Ocena: 5/5
Katrin to najlepszy Native Speaker jakiego do tej pory miałam.
Jest doskonałym nauczycielem i cudownym człowiekiem. Znakomicie zna ludzką naturę, dzięki czemu indywidualnie traktuje każdego swojego ucznia.

Anna W.
3 lipca 2017
Ocena: 5/5
Zero nudy i sztampy. Dużo kreatywnej rozrywki. Humor, emocje, relaks. Poszerzanie horyzontów. Cudowna „magic tea”. Włochata mrucząca atrakcja w postaci Rufiego. I kto by pomyślał, że piszę o lekcjach angielskiego…? Brawo dla Katrin – doskonałe połączenie psychologa i nauczyciela :-)

Marta
21 czerwca 2017
Ocena: 5/5
Najlepszy nauczyciel ever!:) przez 1,5 roku u Katrin nauczyłam się więcej niż przez ostatnie 20 lat u całej reszty i w końcu nie boję się mówić po angielsku. Pasja, zaangażowanie i przede wszystkim podejście Katrin sprawiają, że nawet po ciężkim dniu chce się jechać na lekcję:) Gorąco polecam!☺☺☺

Dorota
21 czerwca 2017
Ocena: 5/5
My favourite teacher ❤❤❤
Nie pamiętam już jak trafiłam do Katrin, ale to zdecydowanie był strzał w dziesiątkę. Katrin przygotowała mnie to ważnej rozmowy o pracę prowadzonej w języku angielskim, później szlifowałyśmy business english. Katrin to ciepła i przesympatyczna osoba, ale także dokładny i wymagający nauczyciel. Jej lekcje nigdy nie są nudne . Love ❤

Piotrek
7 czerwca 2017
Ocena: 5/5
Od dwóch lat uczę się angielskiego z pomocą Katrin. Bardzo to lubię. Mam o wiele większą śmiałość w mówieniu po angielsku. Katrin umie wychwycić moje błędy w wymowie i gramatyce przez co zrobiłem duże postępy. Poza tym Katrin ma taki sposób bycia, że aż chce się uczyć. Gorąco polecam.

Anna
6 czerwca 2017
Ocena: 5/5
Jesli poszukujecie Państwo rzetelnego, obowiązkowego Native Speakera w Warszawie (co nie należy do najprostszych rzeczy) to Katrin jest ta osoba. Zaletą techniki nauczania Katrin jest to, ze wiedzę przekazuje Ci ukradkiem, tematycznie prowadzi rozmowę tak, aby uzyc gramatyki i poprawnej konstrukcji zdań do opisu sytuacji z Twojego życia, co skutkuje tym, ze dane wyrażenie nie kojarzy Ci sie z "lekcja angielskiego", ale z sytuacja Ci bliska, z miłym wydarzeniem w Twoim życiu. Oczywiscie dostępna jest tez opcja zajęć- znamy sie tylko zawodowo - ale mnie osobiście przypadła wersja nr.1 dodatkowo: miła, ciepła osoba z doświadczeniami życia na innym kontynencie (co dla mnie jest mega- pozytywne), pozdrawiam Anna

Wojciech
22 maja 2017
Ocena: 5/5
Katrin to świetna osoba do nauki języka angielskiego. Przez znajomość wielu kultur bez problemu dobierze do ciebie odpowiedni sposób nauczania. Lekcje z nią są przyjemnością, a spędzony czas na zajęciach nie wiesz kiedy się kończy. Gdyby tylko lekcje w szkole tak szybko mi mijały :).
Miałem kilku nauczycieli, korepetytorów i native speakerów. Ona łączy w sobie wszystkie te osoby przez co po roku uczęszczania do niej mogę z pewnością powiedzieć, że to mój ostatni lektor języka angielskiego.
DZIĘKI KATRIN :).

Grzegorz
21 maja 2017
Ocena: 5/5
Dzięki nauce z Katrin pojąłem, że nauczyciele w szkole albo nie chcieli, albo nie umieli nauczyć nas angielskiego!Także każdy kto myśli, że był do niczego i w życiu nie ogarnie angielskiego, może się mile zaskoczyć. Podstawa lekcji z Katrin do prostota przekazu, swoboda wypowiedzi, zero stresu i skupienie na efektach. Jeśli nie szukasz typowego szkolnego nauczyciela, tylko kogoś z zaangażowaniem i pasją, kto szybko doprowadzi Twój angielski do ładu to dobrze trawiłeś. Ze swojej strony szczerze polecam!!!

Kamil
12 kwietnia 2017
Ocena: 5/5
Kathrin to najlepszy nauczyciel jakiego miałem. Lekcje prowadzone z pasją i nigdy nie da się na nich nudzić. To z nią w końcu pojąłem gramatykę i zaczałem używać angielskiego.

Maciek
11 kwietnia 2017
Ocena: 5/5
Lekcje z Katrin, to czysta frajda! Praktyczne wskazówki, forma przekazu, konwersacje i dostępnie przekazana gramatyka, to coś co ją wyróżnia na tle innych lektorów języka angielskiego! Zajęcia są bardzo ciekawe i wesołe- to powoduje, że szybciej przyswaja się słówka, zwroty i gramatykę! Na swojej drodze do poznania języka angielskiego spotkałem kilkoro nauczycieli, ale ostatecznie zostałem u Katrin, bo dzięki niej widzę u siebie najszybsze postępy w nauce. Gorąco polecam zajęcia z Katrin! Na marginesie dodam, że Katrin znalazłem dzięki pozytywnej opinii znalezionej w necie i dzięki temu do niej trafiłem! :-)

Ewa
16 maja 2016
Ocena: 5/5
The best English teacher ever!!!

Karolina
13 maja 2016
Ocena: 5/5
Bariera językowa runie po pierwszych kilku lekcjach. Inne, bardzo skuteczne podejście do nauczania i dużo wskazówek co do faktycznego użycia struktur językowych. Polecam BARDZO!!!!

Kasia
12 maja 2016
Ocena: 5/5
Uwielbiam lekcje z Katrin i Rufim <3
stosunek cena/jakosc na bardzo wysokim poziomie, to nie jest zwykly angielski, tam sie dzieje magia :)

Patrycja
11 maja 2016
Ocena: 5/5
Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam. Jeśli masz problem z barierą językową polecam Katrin. Efekty gwarantowane nawet u osób z niskimi predyspozycjami językowymi :-)

Izabela
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Lekcje z Katrin to przeciwieństwo nauki języka angielskiego w szkole czy na rozmaitych kursach, czego chyba kazdy doswiadczyl z wiadomym rezultatem. Te zajęcia to zupełnie inna jakość: są mobilizujące, mądre i fascynujące tak jak je prowadząca :-):-):-)

Ania
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Polecam zajecia z Katrin. Efekty sa zauwazalne bardzo szybko. Lekcje sa bardzo przyjemne. Katrin potrafi stworzyc atmosfere pelnej swobody i optymizmu.

Ewa
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Katrin jest rewelacyjna. Ma bardzo indywidualne i profesjonalne podejście, atmosfera jest bardzo przyjazna co ułatwia naukę. Chodzę już ponad rok i nie ma sztampy. Rozmawiamy o tym co mnie interesuje, godziny mijają w mgnieniu oka! Zależy jej na tym, by osoba ucząca się wyniosła jak najwięcej. Gorąco polecam!

Mariusz
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Świetny nauczyciel. Uczyłem się z Katrin ok. 2 lata i postępy jakie zrobiłem są zupełnie nieporównywalne z tymi podczas nauki w szkołach językowych. Mam na myśli wszystkie aspekty, czyli od gramatyki, zasobu słownictwa, a przede wszystkim praktycznych umiejętności użycia języka, swobody wypowiadania się i obycia z praktycznym językiem angielskim. Polecam wszystkim!

Paulina
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Polecam w 100%!!! Jestem uczennicą Katrin od półtora roku i nie mogłam trafić lepiej, efekty już po pierwszych lekcjach. Polecam każdemu, zarówno początkującym jak i zaawansowanym!Leave a message for Katrin Australia

I accept the Terms of Service