Australian Psychologist and Founder of the Scandinavian Method® will teach you how to learn without a teacher for faster results for free in your own home!

Qualifications
CELTA
Master's degree (MA, MS, MEd, MFA, etc.)
Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)

WELCOME!

My name is Katrin Flaumenhaft.

I am an Australian Clinical Psychologist and Founder of the Scandinavian Method®. The Scandinavian Method® is an officially patented learning method and a registered trademark.

I am a Clinical Psychologist educated in Sydney, Australia. I know well how to teach a language also because of my extensive experience as a psychologist. I am a Native Speaker of English but my parents are Polish so I speak Polish too. In my life I also lived in Scandinavia and I went to high school there. That is where I realized how the Scandinavians learn to speak English so well.

All my life experience resulted in creating the Scandinavian Method®! The Scandinavian Method® uses English speaking TV shows and movies to create a teaching experience like you were living in an English speaking country.

The Scandinavian Method® will teach you how to learn FASTER without a teacher for FREE at home! Some people say that they already watch English speaking shows and that their English is not becoming better. Of course not! Scandinavians watch English speaking TV all their life. But you do not have this much time!

That is why the Scandinavian Method® is using a special analysis method that is helping you to improve your SPEAKING/WRITING/LISTENING/READING FASTER! When you are learning with the Scandinavian Method™ it is like you are living in an English speaking country for as many hours hours per week as you want and as often as you want and at the time that suits you!

You get the possibility to miraculously transport yourself to an English speaking country and you are SPEAKING/WRITING/LISTENING/READING and all this while watching your favourite TV show or movie!

It means that I am your MENTOR only - most of the work you do AT HOME FOR FREE without spending any money, WHEN IT SUITS YOU and without travelling in traffic to see your teacher. You do not need to worry about your teacher's availability and how to fit it with your busy schedule..

Some teachers want students to be dependent on them. But this is not my philosophy! I teach people how to be independent learners and after lessons with me you will know how to learn alone! So you will not need me anymore ;0

TO LEARN ENGLISH IN 3 MONTHS:
- TWICE A WEEK ONE HOUR FACE-TO-FACE LESSON
- YOU STUDY AT HOME FOR 6 HOURS EVERY WEEK
YOU WILL SPEAK ENGLISH AFTER 3 MONTHS!

TO LEARN ENGLISH IN 6 MONTHS:
- ONCE A WEEK ONE HOUR FACE-TO-FACE LESSON
- YOU STUDY AT HOME FOR 3 HOURS EVERY WEEK
YOU WILL SPEAK ENGLISH AFTER 6 MONTHS!

TO LEARN ENGLISH IN 12 MONTHS:
- TWICE A MONTH ONE HOUR FACE-TO-FACE LESSON
- YOU STUDY AT HOME FOR 3 HOURS TWICE A MONTH
YOU WILL SPEAK ENGLISH AFTER 12 MONTHS!

I GUARANTEE BETTER RESULTS THAN IF YOU HAD LESSONS WITH A TEACHER EVERY DAY!

You decide how fast you learn! You learn for free at home without a teacher and you will come to see me only when you need me.

- I am a passionate teacher. Every student is my separate project. Every single one of my students who followed my advice always reached their goal.

- The pace and method of work are always perfectly suited to the student
because each of us is different.

- The lessons are about you and for you and never boring because I hate boring lessons.

- If you want to prepare a presentation in English for work, pick up a woman in a bar in New York or sell a house to a rich Englishman - that is what we will learn about!

- During the classes the student is doing the talking and not the teacher. I am
only here to make you talk and correct you

- All levels are welcome – I teach English to beginners as well as advanced
students.

- Basically we learn and have fun at the same time :)

AND WE LEARN FAST!
MUCH FASTER THAN OTHER METHODS!

HERE YOU CAN READ REAL OPINIONS ABOUT ME:)

Wiktoria
30 stycznia 2018
Ocena: 5/5
Katrin jest bezkonkurencyjna, jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna jeżeli chodzi dosłownie o wszystko. Zestawienie bardzo wysokiej inteligencji, pozytywnego nastawienia, zrozumienia każdego i wszystkiego indywidualnie, zarazem bycie wymagającym jeżeli chodzi o naukę i osiągnięcia wybranego celu. Lepszego od niej nauczyciela ni jestem i nie była bym w stanie sobie nawet wyobrazić. Z całego serca i całkowitą odpowiedzialnością- POLECAM POLECAM I JESZCE RAZ-POLECAM!!!

Sylwia
30 stycznia 2018
Ocena: 5/5
Polecam wszystkim zajęcia z Katrin cudowny nauczyciel i człowiek. Potrafi zachęcić do mówienia po angielsku nawet tak opornych jak ja.

Magda
30 stycznia 2018
Ocena: 5/5
Super babka, a przecież nie da się dobrze uczyć z kimś, kogo się nie polubiło. Bardzo ciekawy pomysł nauki. U mnie działa :). Polecam bardzo.

Anna
30 stycznia 2018
Ocena: 5/5
Doskonały nauczyciel oferujący skuteczną metodę nauczania. Wielkim atutem jest nietuzinkowa osobowość Katrin z jej pasją i pozytywną energią przekazywaną uczniom.
Genialny sposób na szybkie poznanie języka. Absolutnie musi spróbować każdy kto ma wątpliwość czy może się go nauczyć.

Gosia
30 stycznia 2018
Ocena: 5/5
Katrin nauczy angielskiego nawet najbardziej oporne osoby :) Roztacza wokół siebie dużo pozytywnej energii, dzięki czemu lekcje, to sama przyjemność. Bardzo angażuje się w pracę z uczniem a jej metody nauczania działają cuda!

Paulina
23 listopada 2017
Ocena: 5/5
Genialna osoba, otwiera na mówienie najbardziej zamknięte, oporne, introwertyczne osoby. Najlepszy nauczyciel języka z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność współpracować, a uczyłam się kilku języków :) Bezkonkurencyjna!

Andrzej
29 października 2017
Ocena: 5/5
Prowadzę dużą firmę doradztwa biznesowego. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w otoczeniu biznesowym jest mi potrzebna na co dzień w projektach z klientami. Teraz czuję się znacznie bardziej pewny siebie. Odkryłem też magię Present Perfect :-). Polecam lekcję z Katrin.

Asia
24 października 2017
Ocena: 5/5
Zdecydowanie polecam zajęcia z Katrin! Jest świetnym nauczycielem, przy którym nauka jest przyjemnością, oraz wspaniałym człowiekiem, z którym po prostu świetnie się rozmawia nie zauważając, że jednocześnie kolejne zagadnienie gramatyczne stało się w tajemniczy sposób zupełnie jasne :). Jeśli chcesz się nie tylko uczyć , ale NAUCZYĆ to polecam zajęcia z Katrin.

Paulina
Ocena: 5/5
16 października 2017
Best teacher ever!

Robert
11 października 2017
Ocena: 5/5
Katrin jest kompetentna, zorganizowana i uśmiechnięta. Nauczyciel z PASJĄ. Efektywna i efektowna :-)

Darek
25 września 2017
Ocena: 5/5
Daje pięć gwiazdek ! Super nauczycielka z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Potrafi przekazać wiedzę nawet bardzo opornym. Polecam !!!!!!!!!!!

Monika
24 września 2017
Ocena: 5/5
Najlepsza nauczycielka jaką miałam! Lekcje trwające 60min, mijają jak gdyby minęło 15min. Nauka jest szybka i zabawna, dzięki czemu rezultaty są widoczne w tempie ekspresowym:) Po za tym, że lekcje są super, Katrin jako osoba jest niesamowicie ciepłą i pozytywną osobą! :)

Sylwia
23 września 2017
Ocena: 5/5
Katrin to nie tylko super nauczyciel, który potrafi prosto i logicznie wytłumaczyć zasady gramatyki, nauczyć słówek i zmotywować do nauki - to również fantastyczna osoba z która chętnie się rozmawia na każdy temat i z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia:-)

Ula
20 września 2017
Ocena: 5/5
Zdecydowanie moja najlepsza nauczycielka angielskiego !
Lekcje zawsze były ciekawe. Tematy zajęć wyszukane, przez co łatwiej się zapamietywało. Z przyjemnością chodziłam na te zajecia :)

Artur
19 września 2017
Ocena: 5/5
Kiedy czytałem poniższe opinie przed pierwszą lekcją u Pani Katrin zakładałem, że są nieco przesadzone. No bo czym się tak zachwycać? To przecież tylko lekcje angielskiego. A jednak, po pierwszej lekcji stwierdzam, że nie ma w nich żadnej przesady. Przed lekcją konwersacji obawiałem się, że 45 minut to może być za długo, że to będzie mordęga, ale gdy lekcja się skończyła, nie chciałem wyjść :-)
Pani Katrin ma niesamowitą umiejętność skierowania rozmowy w tym kierunku, o którym chętnie chcesz rozmawiać. Kiedy poprawia gramatykę czy użyte słowo, czyni to niemal jak sufler, nie powodując tym rozproszenia uwagi. A jej osobowość sprawia, że jest to rozmowa jak z najlepszym przyjacielem.

Krzysztof
18 września 2017
Ocena: 5/5
Generalnie mega polecam, Katrin potrafi dotrzeć do studenta w taki sposób aby osiągał lepsze efekty. Zajęcia zawsze bardzo ciekawe, na których można się nie tylko bardzo dużo nauczyć ale i pozytywnie nastawić :)

Natalia
4 września 2017
Ocena: 5/5
Katrin to nie tylko świetny i motywujący nauczyciel, ale i fantastyczny człowiek :) z każdej lekcji wychodziłam naładowana jej pozytywną energią. Nie spotkałam jeszcze na zajęciach nauczyciela, który by z takim zaangażowaniem podchodził do swojej pracy. Gorąco i szczerze polecam :)

Marzena
31 sierpnia 2017
Ocena: 5/5
Fantastyczny nauczyciel, fantastyczna forma zajęć, fantastyczne rezultaty :D bez nudy, bez ściemy, bez obijania się!
Gorąco polecam lekcje z Katrin :)

Edyta P.
7 sierpnia 2017
Ocena: 5/5
Katrin to najlepszy Native Speaker jakiego do tej pory miałam.
Jest doskonałym nauczycielem i cudownym człowiekiem. Znakomicie zna ludzką naturę, dzięki czemu indywidualnie traktuje każdego swojego ucznia.

Anna W.
3 lipca 2017
Ocena: 5/5
Zero nudy i sztampy. Dużo kreatywnej rozrywki. Humor, emocje, relaks. Poszerzanie horyzontów. Cudowna „magic tea”. Włochata mrucząca atrakcja w postaci Rufiego. I kto by pomyślał, że piszę o lekcjach angielskiego…? Brawo dla Katrin – doskonałe połączenie psychologa i nauczyciela :-)

Marta
21 czerwca 2017
Ocena: 5/5
Najlepszy nauczyciel ever!:) przez 1,5 roku u Katrin nauczyłam się więcej niż przez ostatnie 20 lat u całej reszty i w końcu nie boję się mówić po angielsku. Pasja, zaangażowanie i przede wszystkim podejście Katrin sprawiają, że nawet po ciężkim dniu chce się jechać na lekcję:) Gorąco polecam!☺☺☺

Dorota
21 czerwca 2017
Ocena: 5/5
My favourite teacher ❤❤❤
Nie pamiętam już jak trafiłam do Katrin, ale to zdecydowanie był strzał w dziesiątkę. Katrin przygotowała mnie to ważnej rozmowy o pracę prowadzonej w języku angielskim, później szlifowałyśmy business english. Katrin to ciepła i przesympatyczna osoba, ale także dokładny i wymagający nauczyciel. Jej lekcje nigdy nie są nudne . Love ❤

Piotrek
7 czerwca 2017
Ocena: 5/5
Od dwóch lat uczę się angielskiego z pomocą Katrin. Bardzo to lubię. Mam o wiele większą śmiałość w mówieniu po angielsku. Katrin umie wychwycić moje błędy w wymowie i gramatyce przez co zrobiłem duże postępy. Poza tym Katrin ma taki sposób bycia, że aż chce się uczyć. Gorąco polecam.

Anna
6 czerwca 2017
Ocena: 5/5
Jesli poszukujecie Państwo rzetelnego, obowiązkowego Native Speakera w Warszawie (co nie należy do najprostszych rzeczy) to Katrin jest ta osoba. Zaletą techniki nauczania Katrin jest to, ze wiedzę przekazuje Ci ukradkiem, tematycznie prowadzi rozmowę tak, aby uzyc gramatyki i poprawnej konstrukcji zdań do opisu sytuacji z Twojego życia, co skutkuje tym, ze dane wyrażenie nie kojarzy Ci sie z "lekcja angielskiego", ale z sytuacja Ci bliska, z miłym wydarzeniem w Twoim życiu. Oczywiscie dostępna jest tez opcja zajęć- znamy sie tylko zawodowo - ale mnie osobiście przypadła wersja nr.1 dodatkowo: miła, ciepła osoba z doświadczeniami życia na innym kontynencie (co dla mnie jest mega- pozytywne), pozdrawiam Anna

Wojciech
22 maja 2017
Ocena: 5/5
Katrin to świetna osoba do nauki języka angielskiego. Przez znajomość wielu kultur bez problemu dobierze do ciebie odpowiedni sposób nauczania. Lekcje z nią są przyjemnością, a spędzony czas na zajęciach nie wiesz kiedy się kończy. Gdyby tylko lekcje w szkole tak szybko mi mijały :).
Miałem kilku nauczycieli, korepetytorów i native speakerów. Ona łączy w sobie wszystkie te osoby przez co po roku uczęszczania do niej mogę z pewnością powiedzieć, że to mój ostatni lektor języka angielskiego.
DZIĘKI KATRIN :).

Grzegorz
21 maja 2017
Ocena: 5/5
Dzięki nauce z Katrin pojąłem, że nauczyciele w szkole albo nie chcieli, albo nie umieli nauczyć nas angielskiego!Także każdy kto myśli, że był do niczego i w życiu nie ogarnie angielskiego, może się mile zaskoczyć. Podstawa lekcji z Katrin do prostota przekazu, swoboda wypowiedzi, zero stresu i skupienie na efektach. Jeśli nie szukasz typowego szkolnego nauczyciela, tylko kogoś z zaangażowaniem i pasją, kto szybko doprowadzi Twój angielski do ładu to dobrze trawiłeś. Ze swojej strony szczerze polecam!!!

Kamil
12 kwietnia 2017
Ocena: 5/5
Kathrin to najlepszy nauczyciel jakiego miałem. Lekcje prowadzone z pasją i nigdy nie da się na nich nudzić. To z nią w końcu pojąłem gramatykę i zaczałem używać angielskiego.

Maciek
11 kwietnia 2017
Ocena: 5/5
Lekcje z Katrin, to czysta frajda! Praktyczne wskazówki, forma przekazu, konwersacje i dostępnie przekazana gramatyka, to coś co ją wyróżnia na tle innych lektorów języka angielskiego! Zajęcia są bardzo ciekawe i wesołe- to powoduje, że szybciej przyswaja się słówka, zwroty i gramatykę! Na swojej drodze do poznania języka angielskiego spotkałem kilkoro nauczycieli, ale ostatecznie zostałem u Katrin, bo dzięki niej widzę u siebie najszybsze postępy w nauce. Gorąco polecam zajęcia z Katrin! Na marginesie dodam, że Katrin znalazłem dzięki pozytywnej opinii znalezionej w necie i dzięki temu do niej trafiłem! :-)

Ewa
16 maja 2016
Ocena: 5/5
The best English teacher ever!!!

Karolina
13 maja 2016
Ocena: 5/5
Bariera językowa runie po pierwszych kilku lekcjach. Inne, bardzo skuteczne podejście do nauczania i dużo wskazówek co do faktycznego użycia struktur językowych. Polecam BARDZO!!!!

Kasia
12 maja 2016
Ocena: 5/5
Uwielbiam lekcje z Katrin i Rufim <3
stosunek cena/jakosc na bardzo wysokim poziomie, to nie jest zwykly angielski, tam sie dzieje magia :)

Patrycja
11 maja 2016
Ocena: 5/5
Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałam. Jeśli masz problem z barierą językową polecam Katrin. Efekty gwarantowane nawet u osób z niskimi predyspozycjami językowymi :-)

Izabela
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Lekcje z Katrin to przeciwieństwo nauki języka angielskiego w szkole czy na rozmaitych kursach, czego chyba kazdy doswiadczyl z wiadomym rezultatem. Te zajęcia to zupełnie inna jakość: są mobilizujące, mądre i fascynujące tak jak je prowadząca :-):-):-)

Ania
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Polecam zajecia z Katrin. Efekty sa zauwazalne bardzo szybko. Lekcje sa bardzo przyjemne. Katrin potrafi stworzyc atmosfere pelnej swobody i optymizmu.

Ewa
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Katrin jest rewelacyjna. Ma bardzo indywidualne i profesjonalne podejście, atmosfera jest bardzo przyjazna co ułatwia naukę. Chodzę już ponad rok i nie ma sztampy. Rozmawiamy o tym co mnie interesuje, godziny mijają w mgnieniu oka! Zależy jej na tym, by osoba ucząca się wyniosła jak najwięcej. Gorąco polecam!

Mariusz
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Świetny nauczyciel. Uczyłem się z Katrin ok. 2 lata i postępy jakie zrobiłem są zupełnie nieporównywalne z tymi podczas nauki w szkołach językowych. Mam na myśli wszystkie aspekty, czyli od gramatyki, zasobu słownictwa, a przede wszystkim praktycznych umiejętności użycia języka, swobody wypowiadania się i obycia z praktycznym językiem angielskim. Polecam wszystkim!

Paulina
10 maja 2016
Ocena: 5/5
Polecam w 100%!!! Jestem uczennicą Katrin od półtora roku i nie mogłam trafić lepiej, efekty już po pierwszych lekcjach. Polecam każdemu, zarówno początkującym jak i zaawansowanym!


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map