/

Flaga w dymkach

De Markus S.

Kraków, Polska

Learn and practice your German!

Qualifications

Languages taught: German
Qualifications:
Teaching these age groups: Students (18-26 years old), Adults (26 years old and up)


Starting price

The starting price per clock hour is 60 PLN.

This and that

Does online lessons
Works during weekend
Doesn't issue VAT invoices

Bits about me

Zapraszam na lekcje i konwersacje.

Język niemiecki jest moim językiem ojczystym (jestem Niemcem). Mieszkam obecnie w Krakowie, w północnej części miasta. Preferuję lekcje online, co daje dużą elastyczność w doborze godzin zajęć. Oferuję również lekcje stacjonarnie oraz jestem gotów dojechać (po uzgodnieniu) na lekcje w określonych rejonach miasta.
Uczę indywidualnie i grupy.

Oferuję Państwu naukę gramatyki, poszerzanie słownictwa, ćwiczenie i poprawianie wymowy, korygowanie tekstów, przygotowywanie do egzaminów, przygotowywanie językowe do wyjazdów do pracy w Niemczech (pracownicy techniczni, obsługi klienta, inżynierowie, pracownicy budowlani, opiekunowie, pielęgniarki, kadra zarządzająca itd.).

A jeżeli chcesz konwersować to proponuje tematy z obszaru: biznes, polityka, zagadnienia techniczne i gospodarcze, historia, życie codzienne, motoryzacja i inne. Jest bardzo wiele tematów na które możemy porozmawiać. Jeśli zabraknie nam słów, będziemy się posiłkować polskim.
Celem jest osiągnięcie Państwa satysfakcji oraz postępu w nauce i szlifowaniu języka niemieckiego.

Tłumaczę także i koryguję teksty. Mogę pomóc w wypełnianiu formularzy i przygotowywaniu innych dokumentów w języku niemieckim.
Pomagam w założeniu firmy na terenie Niemiec.

Do usłyszenia
MarkusLeave a message for Markus S.

I accept the Terms of Service