Learn and practice your German!

Qualifications

Zapraszam na lekcje i konwersacje.

Język niemiecki jest moim językiem ojczystym (jestem Niemcem). Mieszkam obecnie w Krakowie, w północnej części miasta. Preferuję lekcje online, co daje dużą elastyczność w doborze godzin zajęć. Oferuję również lekcje stacjonarnie oraz jestem gotów dojechać (po uzgodnieniu) na lekcje w określonych rejonach miasta.
Uczę indywidualnie i grupy.

Oferuję Państwu naukę gramatyki, poszerzanie słownictwa, ćwiczenie i poprawianie wymowy, korygowanie tekstów, przygotowywanie do egzaminów, przygotowywanie językowe do wyjazdów do pracy w Niemczech (pracownicy techniczni, obsługi klienta, inżynierowie, pracownicy budowlani, opiekunowie, pielęgniarki, kadra zarządzająca itd.).

A jeżeli chcesz konwersować to proponuje tematy z obszaru: biznes, polityka, zagadnienia techniczne i gospodarcze, historia, życie codzienne, motoryzacja i inne. Jest bardzo wiele tematów na które możemy porozmawiać. Jeśli zabraknie nam słów, będziemy się posiłkować polskim.
Celem jest osiągnięcie Państwa satysfakcji oraz postępu w nauce i szlifowaniu języka niemieckiego.

Tłumaczę także i koryguję teksty. Mogę pomóc w wypełnianiu formularzy i przygotowywaniu innych dokumentów w języku niemieckim.
Pomagam w założeniu firmy na terenie Niemiec.

Do usłyszenia
Markus


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map