/

Usas logo 600x600

Us Patrick Bryson USAS

Czarnowiejska 13, 33-332 Kraków, Polska

Szukacie szkoły językowej, która oferuje indywidualne podejście, wysoką efektywność zajęć i niezobowiązującą atmosferę? Dobrze trafiliście :)

Qualifications

Languages taught: English
Qualifications: TEFL/TESL
Teaching these age groups: Adults (26 years old and up)


Starting price

The starting price per clock hour is 90 PLN.

This and that

Doesn't do online lessons
Works during weekend
Issues VAT invoices

Bits about me

Ile razy obiecywaliście sobie, że w tym roku będziecie lepiej mówić po angielsku i nie udało Wam się tego osiągnąć? Uncle Sam's American School to szkoła, w której mocno wierzymy w noworoczne postanowienia. Wasza motywacja i nasze umiejętności doprowadzą Was do językowych sukcesów w 2018!

W Uncle Sam's American English School wiemy, jak ważne dla Ciebie jest, by osiągać sukcesy w nauce tak szybko, jak to tylko możliwe. Uczenie się dla samego zdobywania wiedzy jest fajne, ale jeszcze lepiej, gdy nabyte umiejętności możesz jak najszybciej wykorzystać. Dlatego naszym flagowym produktem są zajęcia indywidualne:

- wierzymy, że kursantom należy się 100% czasu i zaangażowania lektora i to właśnie oferujemy;
dopasowujemy plan i charakter zajęć do studenta. Skupiamy się maksymalnie na Twoich potrzebach, kreując i modyfikując na bieżąco program nauczania w odniesieniu do Twojej wiedzy i tempa nauki;
- uczymy angielskiego amerykańskiego. Poznajesz u nas nie tylko sam język, ale dostajesz w pakiecie także amerykańską kulturę, amerykański akcent, amerykańskie słownictwo, amerykański slang. Ucząc się amerykańskiej odmiany wciąż bez żadnych problemów porozumiesz się z każdym, kto mówi po angielsku, a przyjdzie Ci to znacznie szybciej i łatwiej, niż ucząc się np. odmiany brytyjskiej;
- prowadzimy zajęcia w oparciu o discovery method, która jest tak naprawdę kombinacją stylów i technik nauczania o których z doświadczenia wiemy, że działają. W skrócie, stawiamy na mówienie. Dużo mówienia ;) Więcej o Patricku, metodzie i szkole możesz przeczytać na naszej stronie internetowej.

Jeśli to, co przeczytałeś nie przekonało Cię jeszcze, by zapisać się do nas na zajęcia, nazwij nas słabymi marketingowcami – nie obrazimy się, w końcu naszą dziedziną ekspercką jest nauka języków, nie pisanie reklam. Ale nawet jeśli wahasz się, czy dać nam szansę czy nie, przyjdź na naszą lekcję próbną i pozwól naszym lektorom Cię oczarować.

Zapisz się na darmową lekcję próbną wybierając formę kontaktu poniżej. W razie dodatkowych pytań, nie wahaj się do nas napisać. Czekamy!Leave a message for Patrick Bryson USAS

I accept the Terms of Service