Prowadzę konwersację/ coversation po Angielsku/ in English na różne tematy/ on different topics. Tematy prowadzę co się używa codziennie.

Qualifications
TESOL
CELTA
TEFL/TESL
TESOL Diploma
Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)

I have tutored many pharmaceutical representatives, nurses, doctors and prepared them for job interviews in their specialization. I have also tutored many sales representatives and professional athletes and prepared them for radio and television presentations. And television interviews.

I have prepared people for interviews in English and helped translate resumes/ curriculum vitae. I have also helped people prepare a cover letter for the position that they are applying for.
Preparation for high school diploma in extended english.
Preparation for the Test of English as a Foreign Language TOFEL
Which gives people the opportunity to study at English speaking universities all over the world.

Native speaker daje korepetycję dla ludzi w wieku od 10-75 lat. Jestem nauczycielem z Kanady i daje korepetycje dla ludzi od 10-75lat. Bardzo dobrze pracuję z ludźmi żeby im dać motywacje mówić i możliwość pracować w Angielskim kraju łun firmie. Pracowałem z lekarzami i pielęgniarkami i przygotowałem ich na wywiad o prace po angielsku lub jak porozumieć się z ludźmi jak pracujesz. Również pracuje z sprzedawcami medycznych i przedstawicielami handlowymi. Uczę również profesjonalne sportowców jak robić prezentacje i wywiad telewizyjny. Przygotowanie do matury w angielskim rozszerzonym. Przygotowanie do każdej pracy, jak odpowiadać po angielsku w różnych interesach biznesowych jak rozmawiasz z ludźmi.
Jest możliwość do przygotowania nauki do Egzaminu TOFEL lub IELTS które daje ludziom możliwość studiować po angielsku w różnych krajach na świecie. *Pierwsza lekcja gratis.


Leave me a message!

I accept Terms of ServiceFind me on the map