/

Image

Ca Victor Plewczynski

Kielce, Poland

Prowadzę konwersację/ coversation po Angielsku/ in English na różne tematy/ on different topics. Tematy prowadzę co się używa codziennie.

Qualifications

Languages taught: English
Qualifications: TESOL, CELTA, TEFL/TESL, TESOL Diploma, Bachelor's degree (BA, MS, BEd, BFA, etc.)
Teaching these age groups: Teenagers (13-17 years old), Students (18-26 years old), Adults (26 years old and up)


Starting price

The starting price per clock hour is 50 PLN.

This and that

Doesn't do online lessons
Works during weekend
Issues VAT invoices

Bits about me

I have tutored many pharmaceutical representatives, nurses, doctors and prepared them for job interviews in their specialization. I have also tutored many sales representatives and professional athletes and prepared them for radio and television presentations. And television interviews.

I have prepared people for interviews in English and helped translate resumes/ curriculum vitae. I have also helped people prepare a cover letter for the position that they are applying for.
Preparation for high school diploma in extended english.
Preparation for the Test of English as a Foreign Language TOFEL
Which gives people the opportunity to study at English speaking universities all over the world.

Native speaker daje korepetycję dla ludzi w wieku od 10-75 lat. Jestem nauczycielem z Kanady i daje korepetycje dla ludzi od 10-75lat. Bardzo dobrze pracuję z ludźmi żeby im dać motywacje mówić i możliwość pracować w Angielskim kraju łun firmie. Pracowałem z lekarzami i pielęgniarkami i przygotowałem ich na wywiad o prace po angielsku lub jak porozumieć się z ludźmi jak pracujesz. Również pracuje z sprzedawcami medycznych i przedstawicielami handlowymi. Uczę również profesjonalne sportowców jak robić prezentacje i wywiad telewizyjny. Przygotowanie do matury w angielskim rozszerzonym. Przygotowanie do każdej pracy, jak odpowiadać po angielsku w różnych interesach biznesowych jak rozmawiasz z ludźmi.
Jest możliwość do przygotowania nauki do Egzaminu TOFEL lub IELTS które daje ludziom możliwość studiować po angielsku w różnych krajach na świecie. *Pierwsza lekcja gratis.Leave a message for Victor Plewczynski

I accept the Terms of Service